Arçelik Genç Kreatifler Yarışması

Reklam alanında kendisini başarılı gören tüm gençlere ve ajanslara açık, Arçelik Genç Kreatifler yarışması başladı.

04 Mayıs 2015 Pazartesi, 20:44
Arçelik Genç Kreatifler Yarışması

Reklam alanında kendisini başarılı gören tüm gençlere ve ajanslara açık, Genç Kreatifler yarışması başladı.

Yapmanız gereken ister profesyonel bir ekipmanla isterseniz de bir akıllı telefon ile reklam çekiminizi yapmak ya da yaratıcı bir reklam görseli hazırlamak.

Neyi nasıl yaptığından ziyade Yaratıcılık ve Konuyu Anlatma üzerine bir çalışma ile sen de Cannes Yaratıcılık Festivaline Ücretsiz olarak gitme imkanına sahip olabilirsin.

Detaylar için aşağıdaki verileri inceleyebilir ve http://www.benyapsam.com/Default.aspx#home adresine bakabilirsiniz.

 

Ödüller

VIDEO BİRİNCİSİ: Cannes’a Bilet

Kazanan takım Cannes Lions 2015 festivaline katılacak. Cannes’ın güzel havasından, dünyanın en başarılı reklamcılarının sunacağı seminerlerden ve Cannes’ın neredeyse tüm nimetlerinden yararlanacaklar.

İLAN BİRİNCİSİ: Arçelik UHD 65 inch TV

Jürinin en çok beğendiği ilan, yani ilan birincisi takım Arçelik’ten ultra HD gerçek görüntüye, ses ve fonksiyonlara sahip 65 inch bir televizyonun sahibi olacak.

EN  BEĞENİLEN: Arçelik UHD 55inch TV

benyapsam.com üzerinden en çok beğenilen ilan ya da film sahibi birinci takım Arçelik’ten ultra HD gerçek görüntüye, ses ve fonksiyonlara sahip 55 inch bir televizyonun sahibi olacak.

BAŞARI ÖDÜLÜ: Grundig GSB 2000 Hoparlör

benyapsam.com üzerinden çok beğenilen ilan ya da filme sahip, diğer 4 takıma da başarı ödülü olarak Grundig GSB 2000 hoparlör hediye edilecek

 

Etkinlik Takvimi

Son Başvuru Tarihi: 19.05.2015

Değerlendirmeler: 20.05.2015

Sonuçların Açıklanması: 21.05.2015

Cannes Lions Yolculuğu: 21.06.2015

 

Katılım Koşulları

www.benyapsam.com adresi üzerinden yayınlanacak yarışma 24.04.2015 – 21.05.2015 tarihleri arasında Arçelik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Katılımlar 19 Mayıs 2015 23:59’a kadar devam eder.

Üyelik formunda yer alan bilgileri eksiksiz doldurarak kullanıcılar yarışmaya katılır.

Kullanıcılar yarışmaya dilerlerse tek başlarına veya en fazla 2 kişilik takımlar halinde katılabilirler.

Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışma katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir.

Siteye yüklenen materyallerin yarışmaya katılan kişi/kişilere ait olmaması, özgün olmaması ve kaynak dosyaların  yetkililere temin edilememesi halinde katılımcı diskalifiye olacağını kabul eder.

Bu durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Arçelik A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz .

Kazanılan ürün üyelik formunda paylaşılan bilgiler doğrultusunda katılımcıya en geç 20 iş günü içinde gönderilecektir. Ürünlerin stok durumuna göre bu süre değişebilir. Arçelik A.Ş. ödüllerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Arçelik A.Ş. katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, kullanıcıların ad, soy ad ve profil fotoğrafının uygulama için kullanım hakkına sahip olur.

18 yaşından küçükler ve 28 yaşından büyükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez. Yarışmaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

Arçelik A.Ş. ve CS Reklam Hizmetleri San. Tic. A.Ş. çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez ve Arçelik. A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

Yarışmaya çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Arçelik A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Yarışmaya katılmak için kullanıcılar tarafından siteye yüklenen tüm işler; görsel, video, metin, ses kaydı ve benzeri dijital içeriğin tüm kullanım hakları süresiz olarak Arçelik A.Ş.’ye aittir.

Bu kampanya Arçelik A.Ş tarafından MPİ’nin 17.04.2015 tarih ve 52739871-255.05.02/1162-2781  sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.

24.04.2015 saat 00:01– 19.05.2015 saat 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Arçelik ürünlerinin tanıtımını sağlamak amacıyla Arçelik.A.Ş.’ye ait www.benyapsam.com (ücretsiz) giriş yapan 28 yaş dahil olmak üzere 28 yaş ve altı gençlerin Arçelik’in Ultra HD TV 165 ekran, Gurme Çay Mekinası-K-3284, Ankastre Fırın ve Dondurmacı Buzdolabı ürünlerini kullanarak hazırladıkları yaratıcı ve orijinal video ve ilanları paylaşacaklardır. İkramiye olarak Arçelik 65 inch Ultra HD TV, Arçelik 55 inch Ultra HD TV, Niece-İstanbul gidiş dönüş uçak bileti ( Ekonomi sınıfı uçak bileti), konaklama, Havalanı- Otel gidiş-dönüş, Cannes Lions Festivali (Young Lions, Classic) katılım bileti, Grundig GSB 2000 Speaker verilecektir. İstanbul dışından katılanların, İstanbul gidiş dönüş ulaşımları kendileri tarafından karşılanacaktır.

Kazananlar, tur şirketi yetkililerinin talep ettikleri tarihte pasaport numaralarını beyan edememeleri halinde haklarından mahrum olacaklardır. Katılım hakkı yedek talihlilere geçecektir ve aynı şartlar yedek talihliler için de geçerli olacaktır.

Jüri değerlendirmesi 20.05.2015 tarihinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 21.05.2015 tarihinde www.benyapsam.com ‘da ilan edilecektir.

www.benyapsam.com internet sitesine giriş ücretsizdir.

Vize+ pasaport bedelleri talihliye aittir. KDV ve ÖTV hariç diğer tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihliye aittir.

Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler değerlendirilmeyecektir. Ayrıntılı bilgi www.benyapsam.com adresindedir.

Arçelik A.Ş.’nin kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
sex izle hd porno izle sex hikaye