Asus ZenFone Serisi Akıllı Telefonlar Yeniden Satışta

26 Ekim 2014 Pazar, 22:01
Asus ZenFone Serisi HepsiBurada Adresinde Satışta

Kısa sürede yoğun bir ilgi gören ve pazarda iyi bir satış grafiğine ulaşmayı başaran Asus ZenFone serisi artık TeknoSA, Vatan ve HepsiBurada üzerinden daha hızlı ve kolay ulaşılabilir olacak.

Asus Türkiye tarafından alınan ve ilk olarak TeknoSA ile başlanılan Asus ZenFone Satışları aslında büyük bir hata idi. Çok satacağı kestirilememiş olsa da sadece bir mağaza ile satışa girmek hem Asus hem de ZenFone Markası için kötü oldu.

Ama Asus Türkiye bu yanlıştan hızlı bir şekilde döndü ve öncelikli olarak Vatan Bilgisayar ve HepsiBurada.com olmak üzere 2 farklı noktada daha satışlara başladı. Çok yakında diğer satış noktalarında da hem hem de serileri satılmaya başlanacak.

 

Modeli Turkcell’e Ayrıldı

Fiyatı en uygun model olarak ön plana çıkan ancak üst modelleri kadar tutulmayan Asus ZenFone 4 modeli şu aşamada Turkcell Sözleşmeli Satış imkanı ile Turkcell Mağazalarında satışta.

Asus ZenFone 5 ve Asus ZenFone 6 modellerini TeknoSA, Vatan ve HepsiBurada üzerinden satışa sunan Asus Türkiye gelecek günlerde yeni modelini de ülkemizde de satışa sunacak.

Asus ZenFone Serisi HepsiBurada Adresinde Satışta

Asus ZenFone Serisi HepsiBurada Adresinde Satışta

Yolda

Henüz resmi olarak duyurusu yapılmasa da Asus ZenFone 5.5 serisinin çok kısa süre içerisinde Satışa Çıkacağı bilgisi elimize ulaştı.

13 MP Kamera, İntel Atom serisi işlemci, 2 GB Ram, 32 GB Depolama Alanı, Full HD 5.5 İnçlik bir ekrana sahip olması beklenilen modelde Android 4.4.4 Kit Kat İşletim Sistemi yer alacak.

 

Kaynak: TeknoHoca.Com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz