En İyi 7 Bilgisayar Savaş Oyunu

21 Ocak 2011 Cuma, 22:59
En İyi 7 Bilgisayar Savaş Oyunu

Avrupa toplumu gerek sanat bakımından gerekse muhteşem hikayeleriyle her türlü konuda dünyayı bir şekilde etkilemeyi başarmıştır. Ancak bilgisayar oyunlarını etkileyen konu savaşları olmuştur. Şimdi bu oyunlara bir göz atalım :

 1. Empire: Total War – Bu oyuncheapest propecia online style=”font-size: medium;”> barutun bulunduğu zamanlarda geçer ve oyundaki harita Avrupa’yı olduğu kadar, Amerika ve Hindistan’ı da içine alır. Oyun içerisinde klasik kara savaşları olduğu kadar, deniz savaşları da yapabilirsiniz.
 2. Medieval II: Total War – Bu oyunda binlerce 3boyutlu olarak tasarlanmış savaşçıya emir verebilir siniz. Ordunuzu kurabilir ve Avrupa, Amerika ve Orta Doğu’da istediğiniz yerleri fethedebilirsiniz ve böylece de imparator olabilirsiniz.
 3. Company of Heroes – Bu strateji oyununda İkinci Dünya Savaşının atmosferi hakimdir. Birimlerinizi kurmalı ve onları hedeflerinize göndermelisiniz.
 4. Men of War – Rus bilgisayar oyunları endüstrisinin ortaya koyduğu en iyi oyunlardan biri de bu oyundur. İkinci dünya savaşı strateji oyunalrından biridir. Kimi eleştirmenlere göre de en iyisidir. Ancak oldukça zor bir oyundur.
 5. Total War : Eras – Paranın önemli olduğu bir oyundur. Diğer Total War serilerindeki oyunları da içerir.
 6. Combat Mission: Barbarossa to Berlin – Eğer tarihsel gerçekliklerre önem veriyorsanız ve doru zamanda doğru taktikleri kullanabileceğinizi düşünüyorsanız bu oyun tam da size göre diyebiliriz. Piyasada bolca bulunan bu oyunu da diğer oyunlar gibi mutlaka denemelisiniz.
 7. Blitzkrieg 2 – Bu oyun da tarihsel figürlerin geniş yer tuttuğu bir başka savaş oyunudur.

Yorum

 1. lara roe

  26 Aralık 2011 at 16:56

  bunu oynayamadım

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
sex izle hd porno izle sex hikaye