Faturasız Genç Abonelere Özel Cep Özgürlü Yazlık Vodem Kampanyası

01 Ağustos 2010 Pazar, 10:37
Faturasız Genç Abonelere Özel Cep Özgürlü Yazlık Vodem Kampanyası

25 ve 25 yaş altı abonelerimize özel, Cep Özgürlü yazlık kampanyasıyla, gençler yazın da gittikleri her yere interneti beraberinde götürüyor.
Aşağıda detaylarını bulabileceğiniz bu yeni kampanyamızın sizlere bol satışlar getirmesini dileriz.

KAMPANYA DETAYLARI

2 Ağustos tarihinden itibaren kampanya kapsamında yer alan Vodafone E160E HSDPA (3,6 Mbps hızında) Vodem’i 69 TL karşılığında satın alıp 3G aboneliğini açtıran abonelerimize ilk ay 1 GB bedava data kullanım hakkı verilecektir. Üstelik aboneler World Card ile peşin fiyatına 6 taksit fırsatından da yararlanabileceklerdir.

Gençliğe özel bu kampanyamızda vodemlerimiz bir plaj çantası içinde sunulacak olup, frizbi ve 2 GB hafıza kartı da bu çanta ile birlikte bu kampanya kapsamında genç abonelerimize hediye edilecektir.

Üstelik çanta içerisinde bulunan şifreyi 1001’e ücretsiz gönderen abonelerimiz ekstra 1 GB internet daha kazanacaklardır.

Gençlerin bu kampanyadan yararlanabilmeleri için yapmanız gereken, kampanyaya tanımlanacak hattın CepÖzgür tarifesinde olduğuna emin olmanızdır.

Kampanya İşleyişi:

 • Abone VF Shop’a gelerek, kampanya kapsamındaki Vodafone E160E HSDPA (3,6 Mbps hızında) cihazını satın alır.
 • Abone gerekli ödemeyi ister peşin ister World kartı ile peşin fiyatına 6 taksitli olarak yapar.
 • Kampanyaya dahil olmak isteyen abone yeni abone ise, abonenin Cep Özgür tarifesinden hat aktivasyonu yapılır. Abonenin mevcut abone olması durumunda tarifesinin Cep Özgür olarak değiştirilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler, herhangi bir TL yüklemesi yapmadan 30 gün kullanım süreli 1 GB data kullanımına sahip olurlar.
 • Ayrıca çantadan çıkan şifreyi 1001’e ücretsiz SMS ile gönderen abonelerimize 30 gün kullanım süreli  ekstra 1 GB daha yüklenecektir.

Kampanyaya Esasları:

 • Kampanya 25 ve 25 yaş altı  bireysel ve  faturasız aboneliklere sunulacak olup, kampanya kapsamında verilecek olan Vodem cihazının modeli Vodafone E160E HSDPA, fiyatı 69 TL’dir. Ayrıca,vodem alanlara 2GB hafıza kartı, çanta, frizbi ve Vodem çıkartma ücretsiz verilecektir.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonenin kampanyaya dahil edilecek faturasız hattında CepÖzgür tarifesi kullanıcısı olması gerekmektedir. Yeni aboneliklerde; hat başlangıç ücreti abone tarafından karşılanmaktadır.
 • Kampanyaya katılan abonelerin hattına ilk ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB data yüklenecektir Ayrıca aboneler verilen şifreleri 1001’e SMS ile ücretsiz gönderdikleri tarih itibariyle; abonelerin hatlarına ekstra 1 GB bedava data yüklenecektir. Eksta 1 GB için şifre SMS’i 30.10.2010 tarihine kadar gönderilebilir. Verilen şifreler tek kullanımlıktır.
 • Aktivasyonunu takip eden 30 gün içerisinde abonelerin tek seferde ve ilk 30 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda abonelerin hattına 30 gün kullanım süreli 4GB data yüklenecektir. Promosyon data abonelere sadece 1 kere verilecektir.  4 GB promosyon teklifinden yararlanmak için 31 Ağustos 2010 tarihine kadar kampanya aktivasyonu yapılmalıdır.
 • Bedava data kullanım süresi 30 gündür; 30 gün içinde kullanılmayan MB/GB miktarı bir sonraki aya devretmez; hediye olarak verilen data kullanımı ile üçüncü şahıslara data transferi yapılamaz.
 • Aboneler ayrıca bir Vodemnet paketi seçebilirler. Hediye data miktarı bittiği takdirde aboneler hangi internet paketini kullanıyorlarsa onun üzerinden ücretlendirilirler; hiçbir internet paketine sahip olmamaları durumunda standart tarifeden ücretlendirileceklerdir. Hediye edilen veri miktarının içine satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Hediye data kullanımı sadece yurtiçinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan data, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Hattın iptal olması veya abonenin faturasız bir hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye data miktarı iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında aboneler Yapı Kredi World Card, Fortis World Card, Vakıf World Card ve Anadolu World Card kredi kartları ile 6 taksit avantajından yararlanabilirler.
 • Aboneler, 3G aboneliklerini başlattıkları takdirde bu paketi 3G şebekesinde kullanacaklardır; bu durumda abonelere 7.2 mbps’ye kadar hız ile hizmet verilir.
 • 3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda süper hızlı mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yaparak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanır. Vodafone kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya 2 Ağustos 2010 -30 Eylül 2010 tarhleri arasında geçerlidir

Sıkça Sorulan Sorular:

1) Kampanya kimler için geçerlidir?

25 ve 25 yaş altı bireysel aboneler için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için abonenin kampanyaya dahil edilecek faturasız hattında CepÖzgür tarifesi kullanıcısı olması gerekmektedir.

2) Frizbi, çanta ve hafıza kartı hediyesini nasıl temin edebilirim?

Vodemler plaj çantası içinde frizbi, hafıza kartı ve şifre kartla birlikte satılmaktadır.

3) Şifremi hangi GSM hattım üzerinden göndereceğim?

Şifreyi kampanyaya katıldığınız faturasız hat üzerinden göndermelisiz.

4) Şifreyi 1001’e gönderirken TL’lerimde harcayacak mıyım?

Hayır, 1001’e göndereceğiniz SMS ücretlendirilmeyecektir.

5) Hediye internet kullanım hakkı hattıma nasıl yüklenecek?
Kartın üzerindeki şifreyi 1001 numarasına ücretsiz olarak gönderdiğiniz tarih itibari ile hattınıza 1 ay boyunca kullanabileceğiz 1 GB internet kullanımı yüklenecektir. Hattınıza data ve SMS yüklemesi sonrasında bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

6) Ay içinde kullanmadığım data miktarı diğer aya aktarılıyor mu?

Verilen hediye dataların kullanım süreleri 30 gündür. 30 gün içerisinde kullanmadığınız

data (MB/GB) bir sonraki aya devretmez.

7) Hediye internet için şifre SMS’ini en son hangi tarihe kadar göndermem gerekiyor?
Kampanya SMS’ini 30.10.2010 tarihine kadar gönderebilirsiniz.

8 ) Hattıma ilk ay tanımlanan 1 GB internet kullanımı ile 1001’e şifre SMS’ini gönderdikten sonra ayrıca tanımlanacak olan 1 ay boyunca kullanabileceğim ekstra 1 GB internet kullanımları aynı tarihte mi başlayıp sonlanacak?
Hayır, Vodem kampanyasına katıldığınız andan itibaren 1 GB internet kullanımınız 30 gün süreyle hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Buna ek olarak,  şifreyi SMS ile gönderdikten sonra hattınıza yüklenecek olan ekstra 1 GB internet kullanımı, şifreyi SMS ile gönderdiğiniz tarih itibariyle  30 gün süreyle geçerli olacaktır.

9) Şifreyi yolladığımızda kazanılan hediye GB’ları Faturasız Vodem Kampanyası kapsamında kazanılan 1 GB internet ile birleştirebilir miyiz?
Bu kampanyayı mevcut kampanya ile birleştirebilirsiniz. Örneğin, eğer şifreyi faturasız Vodem kampanyanız başlar başlamaz yollarsanız onay SMS’inin gelmesini takiben 30 gün süreyle kullanabileceğiniz 1 GB internet kazanırsınız. Mevcut kampanyadaki 1GB internet hakkınız bittikten hemen sonra şifrenizi yollarsanız, onay mesajını takiben 1 ay daha 1 GB internet kazanır, bu sayede toplamda 2 ay boyunca ayda 1 GB ücretsiz internet elde etmiş olursunuz.

10) Farklı şifre kartları temin ederek; aynı GSM no ile birden fazla kere kampanyaya kaydolabilir miyim?

Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir müşteri numarasına bağlı tüm abonelikler (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilirler.

11) Kampanya ne zaman kadar geçerlidir?

Kampanya 10.000 adet stokla sınırlıdır Kampanya geçerlilik süresi   30 Eylül 2010 tarihine kadardır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
sex izle hd porno izle sex hikaye