Foursquare Mekân Ekleme ve Check-İn Alanı Oluşturma

07 Aralık 2013 Cumartesi, 23:27
Foursquare Mekân Ekleme ve Check-İn Alanı Oluşturma

Son dönemin Popüler Uygulamalarından birisi olan için sizde evinizi veya işyerinizi kaydedebilir, insanların Check-İn Yapmasını sağlayabilirsiniz. Peki, Foursquare Mekân Ekleme olayı nasıl oluyor.

Aslında çok zor bir olay değil. Sizde bir iki dakika içerisinde istediğiniz mekânı Foursquare üzerinden kaydedebilir ve check in yapılacak seviyeye getirebilirsiniz.

Öncelikle mekânın Foursquare üzerinde kayıtlı olup olmadığına bakmamız gerekiyor. Bu sebeple de https://tr.foursquare.com/search sayfası üzerinden kısa bir arama yapıyoruz.

Eğer mekân Foursquare de kayıtlı ise başka bir işlem yapmamıza gerek yok. Ancak kayıtlı değilse o zaman kayıt işlemine geçebiliriz.

https://tr.foursquare.com/add_venue adresi üzerinden Kayıt Sayfasına ulaşabiliriz. Bu sayfa üzerinde birkaç temel öğe var. Bu öğeleri doldurarak Foursquare Mekân Oluşturma işlemini tamamlamış olacağız.

Burada dikkat etmemiz gereken Harita sekmesini doğru işaretlemek ve Kategori alanını doldurmak. Bu sayede size yakın olan arkadaşlarınızı hem nokta atışı yeri görecek hem de check in yapabileceklerdir.

Foursquare Mekân Ekleme ve Check-İn Alanı Oluşturma

Foursquare Mekân Ekleme ve Check-İn Alanı Oluşturma

Aynı mekânları defalarca açmanız ilerde mekânların tek bir noktada birleşmesi ile sonuçlanacaktır. Bu sebeple de hem gereksiz bilgi kirliliğine hem de zamanınıza yazık etmeyin.

Foursquare Mekân Oluşturma işlemi formun doldurulması sonucunda tamamlanmış olacaktır. Bu aşamadan sonra Mobil Foursquare Uygulaması veya Web Foursquare Uygulaması üzerinden eklediğiniz alanı görebilirsiniz, yorum yazabilirsiniz ve fotoğraf ekleyebilirsiniz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
sex izle hd porno izle sex hikaye