Hızlı Ve Öfkeli 7 Serisi 10 Nisan’da Sinemalarda

Yapım ve Aksiyon anlamında ilk 6 serisinde oldukça yüksek izleyici kitlelerine ulaşan, Paul WALKER’ın çekimlerin yarısında ölmesi ile de Meraklı sayısının artmasına sebep olan Fast And Farious 7 – Hızlı ve Öfkeli 7 10 Nisan 2015’de izleyici karşısına çıkacak.

27 Ekim 2014 Pazartesi, 11:33
Hızlı Ve Öfkeli 7 Serisi 10 Nisan’da Sinemalarda

Yapım ve Aksiyon anlamında ilk 6 serisinde oldukça yüksek izleyici kitlelerine ulaşan, ’ın çekimlerin yarısında ölmesi ile de Meraklı sayısının artmasına sebep olan 10 Nisan 2015’de izleyici karşısına çıkacak.

Serinin ilk Fragmanı için 1 Kasım 2014 tarihini belirleyen yapımcı firma bugün bir görsel paylaşarak yavaş yavaş Hızlı ve Öfkeli 7 serisinin reklamını yapmaya başlamış oldu.

 

Paul WALKER Yerine Dublör ve Kardeşleri Oynadı

Film çekimlerinin yarısında iken bir trafik kazası neticesinde hayata veda eden Paul WALKER serinin önemli karakterlerinden birisi idi. Bu sebeple de yapımcılar serideki devamlılığı ve rolünün önemi sebebiyle Paul WALKER karakterini kardeşleri ve dublörler ile doldurmaya çalıştı.

Bu anlamda da büyük bir merak içerisinde olan izleyiciler 10 Nisan 2015 tarihinde büyük ihtimalle Hızlı ve Öfkeli serisinin en iyi izlenme oranları ile filmi karşılayacak gibi görünüyor.

Hızlı Ve Öfkeli 7 Serisi 10 Nisan’da Sinemalarda

Hızlı Ve Öfkeli 7 Serisi 10 Nisan’da Sinemalarda

Hızlı ve Öfkeli 8’de Paul WALKER Yok

Bu seri Paul WALKER’ın son filmlerinden birisi olarak kayıtlara geçecek ve bu filmin sonunda serinin devam etmesi durumunda Paul WALKER’ın oynadığı karakter öldürülecek. Yani Hızlı ve Öfkeli 8 olacaksa bu filmin sonunda bir anma töreni görmemiz şaşırtıcı olmayacaktır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz