PayU Posları Artık BKM Express İle de Çalışacak

27 Ocak 2014 Pazartesi, 20:35
PayU Posları Artık BKM Express İle de Çalışacak

Son dönemin popüler Ödeme Kanalı haline gelen PayU Sanal Pos Sistemi yaptığı anlaşmalara bir yenisini daha ekledi ve üzerinden ödeme almaya başladı.

Kullanıcıları için herhangi bir değişiklik yapmadan bu modeli de aktif eden PayU Sanal Pos Çözümleri bir anlamda pazardaki ödeme kanallarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Bu işbirliği çerçevesinde artık PayU ile çalışan e-ticaret firmaları hiçbir ek ücret ödemeden, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen BKM Express’i müşterilerine yeni bir ödeme seçeneği olarak sunabilecek. İnternet üzerinden kart bilgisi paylaşmadan alışveriş imkânı sağlayan, hızlı ve kolay bir ödeme sistemi olan BKM Express sayesinde firmalar, müşteri memnuniyetini ve satışlarını artırabilecek.

PayU üye işyerleri BKM Express entegrasyonunu gerçekleştirdiğinde işlemler PayU’nun sağladığı sanal POS’lar üzerinden geçecek. Ayrıca PayU sistemine entegre ettiği kendi sanal POS’larıyla PayU’nun katma değerli hizmetlerinden faydalanan firmalar ek bir entegrasyon çalışması yapmadan BKM Express’i de ödeme seçeneği olarak müşterilerine sunabilecek.

giderek büyüyen yapısı sayesinde özellikle her bankadan Sanal Pos almak zorunda kalan irili ufaklı birçok E-Ticaret sitesi için kurtarıcı haline gelmiş durumda.

Eklenen yeni özelliklerle beraber ismini ve kullanıcı kitlesini de büyütmeye devam edecek gibi görünüyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
sex izle hd porno izle sex hikaye