WordPress Sitelerde Admin Paneli Sorunu ve Beyaz Sayfa Çıkma Durumu Çözümü

14 Mayıs 2011 Cumartesi, 22:42
Wordpress Admin Sayfası

Son dönemde yaşadığım bir sorun üzerine sizlere bilgi vermek istiyorum.

Sorun bazen sizin güncelleme Yapmanız yada yapmamanız kaynaklı olabileceği gibi, sitenizin barındığı Host firmasının yaptığı bir düzenlemeden kaynaklı da olabilir.

WordPress Sitemize giriş yaptığımızda sorun yaşanmıyor ancak paneline girdiğimizde sıkıntı doğuyorsa çözümü şu şekilde olacaktır.

 1. Sitenizin FTP bilgilerine ulaşarak buradan Tema Dosyası içiersinde bulunan functions.php dosyasını notepad  gibi bir program ile açın. İlk satırda boşluk varsa onu silip, Utf Boomsuz olarak kaydedin.
 2. Aktif olan veya son dönemde aktif hale getirdiğiniz eklentileri PASİF hale getirip, sorunun eklenti kaynaklı olup olmadığını bulun. Eklenti kaynaklı ise o eklenti yerine başka bir eklenti veya daha güncel bir eklenti kullanın.
 3. Eklentiler ile de sorun çözümlenemiyorsa başka temaları aktif etmeyi deneyin. Bunun için FTP üzerinden tema adını değiştirmeniz yeterlidir. Tema adının sonuna fazladan bir harf yada rakam eklerseniz siteniz Otomatik Olarak DEFAULT temaya döner ve size Admin Girişini Aktif Hale Getirir.

Sorunlar halen çözülmedi ise sitenizin yedeğini alarak yeniden WP yüklemesi yapabilir, bir uzmandan yardım alabilir, Google üzerinden aramaya yapmaya devam edebilirsiniz…

2 Yorum

 1. volkan

  03 Şubat 2017 at 23:50

  Kardeşim allah razı olsun tsk

 2. hasan

  17 Mayıs 2013 at 15:12

  sayenizde beyaz sayfa sorununu hallettik. Çok sağolun

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
sex izle hd porno izle sex hikaye