Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar

19 Mayıs 2014 Pazartesi, 13:07
Kara Liste

Kara listede olanlara 2014 yazımız ile karşınızdayız. Kara listeye düşmüş ancak acil kredi ihtiyacı olanlar yazımızı sonuna kadar okusunlar.

Bildiğiniz gibi çektikten sonra yaptığımız ödemeler düzenli değilse banka ile sıkıntı yaşarız. Eğer banka size uyarı gönderdiği halde hala ödeme yapmıyorsanız o zaman yandınız.

Çünkü, ödenmeyen borçlar nedeni ile kişi kara listeye alınır ve bir daha kredi çekemez. Bu durum son yıllarda oldukça sık yaşanıyor. Kara listeye girmiş bir kişi paraya sıkışıyor ancak bankalardan herzaman red cevabı geliyor.

Neden?

Çünkü, kişi zamanında ödenmesi gereken borçlarını ödememiş ve bankanın güvenini kaybetmiştir. Eğer böyle bir durum ile karşı karşıya iseniz ya kara liste affı gelmeli, yada belli bir sürenin geçmesi gerekmektedir.

işte detaylar hakkında bilgi bulabileceğiniz bir adres:

http://is-arayanlar.net/banka-kredileri/kara-listedekilere-kredi-veren-bankalar-2014/
Peki, kara listedekilere kredi veren bankalar var mı? Kara listeye girmiş bir kişinin normalde kredi çekmesi mümkün değildir. Ancak, bazı bankalar kara listedekilere de kredi verebiliyorlar.

Elbette bu krediyi verirken banka yine hain planlarını yapıyor ve tüketiciye vereceği krediye faizi uyguluyor da uyguluyor. Tüketici de bu krediyi almaya mecbur olduğu için sesini bile çıkaramıyor.

Bir başka yol daha var ki;eğer kara listedeyseniz tek bir bankada kalmayın. Yani, bir bankaya yaptığınız kredi başvurusunu o banka reddetmiş olabilir.

Ancak, bu diğer bankaların da reddedeceği anlamına gelmez. Mutlaka orta bir yol bulunacaktır. O yüzden ümidinizi yitirmeden bütün bankalar ile irtibata geçin.

Yorum

  1. hakan hakan

    31 Ocak 2017 at 13:37

    yukarıda yanlış bilgi verilmekte. birden çok bankaya kredi talebi yaparsanız hiç şansınız kalmaz. her kredi müracatında kredi notunuz biraz daha düşer. kara listedekiler uygun kefil göstermeleri halinde kredi alabilir ki o bile çok zor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
sex izle hd porno izle sex hikaye