Türksat 4A Uydusu Kanal Frekans Listesi ve TKGS Sistemi

Türkiye’de 15 Temmuz 2014 tarihinde aktife geçen Türksat 4A Uydusuna ait Kanal Frekans Listesi ve TKGS ile alakalı diğer tüm detayları sizler için bir araya getirdik.

13 Temmuz 2014 Pazar, 00:47


Türkiye’de 15 Temmuz 2014 tarihinde aktife geçen Türksat 4A Uydusuna ait Kanal Frekans Listesi ve TKGS ile alakalı diğer tüm detayları sizler için bir araya getirdik.

Yenilenen Türksat 4A Sistemi sayesinde artık TKGS Uyumlu olan tüm uydu alıcıları artı bir Frekans Aramasına gerek kalmadan yeni kanalları otomatik olarak buluyor ve uydu alıcınıza ekliyor.

Şuan kullanımda olan birçok Uydu Alıcısı TKGS Sistemi destekli ve uyumlu olarak satışta. Ancak eski uydu alıcılarında durum biraz daha farklı ve bu sebeple de Ayar Yapmanız gerekli

 

Türksat Kanal Güncelleme Sistemi Türkiye’de ilk

2014 yılında uzaya gönderilen Türksat 4A haberleşme uydusunun 42° Doğu yörüngesinde sağlayacağı ilave kapasiteyle 2014 yılında uydularımız üzerinden yayınlanan TV ve radyo sayısında ciddi bir artış beklenirken, birçok ulusal TV kanalının HD versiyonlarının da yayın hayatına başlayacağı düşünülüyor.

Bununla birlikte, HD yayınlara yer açılabilmesi ve uydu kapasitesinin en verimli şekilde kullanılabilmesi için Türksat 2A ve Türksat 3A haberleşme uydularımızdaki yayın parametrelerinde tekrar düzenleme yapılması ihtiyacı doğdu.

Bu nedenle, izleyicilerimize ait uydu alıcılarında standart kanal arama yöntemleriyle kanal listelerinin yeni frekanslara göre güncellenmesinde yaşayacakları zorlukları gidermek amacıyla, Türksat A.Ş. 2013 yılında hizmete sunduğu TKGS sistemini birçok uydu alıcısı üreten firmanın ürünlerine tanımlatıyor. Bu şekilde uydu alıcılarını satın alanların TV ve radyo kanallarında meydana gelecek değişiklikler otomatik olarak güncellenebiliyor.

 

TKGS Sistemi Nedir?

TKGS, uydu alıcılarının ihtiyaç duyduğu tüm kanal bilgisinin Türksat tarafından yayınlanması ve uydu alıcılarına aktarılan bu bilginin işlenerek, kanal veri tabanlarının güncellenmesi prensibiyle çalışan bir kanal güncelleme sistemidir.

 

TKGS ile Gelen Kolaylıklar

Türkiye’deki çok sayıda uydu izleyicisi, uydu alıcılarını standart kanal arama yöntemleriyle güncelleyememekte veya güncellerken çeşitli zorluklarla karşılaşıyor.

Uydudan yayın yapan kanalların parametreleri zaman zaman değişebilmektedir. Zaman içinde yeni kanallar yayın hayatına başlamakta, bazı kanallarsa yayın hayatını sona eriyor.

Türksat’ın bu tür sorunların çözümüne yönelik olarak sunduğu TKGS ile, haberleşme uydularımız üzerinden yayınlanan, yeni yayına başlayan, yayını sona eren veya frekans bilgisi değişen TV ve radyo kanallarını güncellerken yaşan sorunlar, bütünüyle ortadan kalkıyor.

TKGS, izleyicilerin yayın parametrelerini takip etmesine gerek kalmaksızın, güncel kanal listelerini TKGS destekli uydu alıcılarında aktive ediyor.

TKGS’nin Türkiye’de çokça tercih edilen FTA (şifresiz) uydu alıcılarının tamamında standart donanım olarak yer alması hedefleniyor.

 

TKGS Sistemine Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Türksat, TKGS’nin tüm uydu alıcılarında yaygınlaşması için uydu alıcısı üreticileri derneği TUYAD ile işbirliği yapmaktadır. Türksat, uydu alıcısı üreticilerine bu hizmeti ücretsiz olarak sunuyor.

TKGS’de gerekli veri Türksat tarafından sağlanıyor. Böylece, her firmanın kendi verilerini üretip yayınlama zorunluluğu ortadan kalkıyor.

Hâlihazırda bazı uydu alıcıları tarafından, güncelleme desteği sağlansa da, TKGS’nin yaygınlaşmasıyla bu hizmet standart hâle gelecek ve kesintisiz bir şekilde devamı sağlanacak. Böylece, Türkiye’deki tüm uydu alıcısı kullanıcıları, uydularımız üzerinde yayın yapan kanallardaki frekans değişimlerinden eşzamanlı olarak  bilgi sahibi olacaklar.

 

TKGS Yaygınlaşıyor

Bugüne kadar 7 adet firmanın TKGS yazılım geliştirme çalışmaları tamamlanmıştır. Söz konusu firmalara ait ve uydu alıcısı entegreli TV’ler, pazardaki yerlerini almaya başladı.

2014 yılı Nisan ayı itibariyle, Neta, Next-Nextstar, Sunny, Olimpia, Amstrad, Vestel ve Staytech markaları TKGS entegre edilmiş ürünlere sahiptir. Hâlihazırda birçok firmanın da TKGS uyumluluk çalışmaları devam ediyor.

 

Uydu Alıcılarındaki TKGS Logosuna Dikkat!

TKGS uyumlu ürünlerin üzerinde TKGS logosu bulunmaktadır. TKGS uyumlu uydu alıcısı temin etmek isteyen izleyicilerimizin, TKGS entegrasyonuna sahip üretici firmalarla görüşmeleri gerekiyor.

 

TKGS’nin Üç Farklı Kullanım Modu

TKGS çalışma yapısında -son kullanıcıların tercihlerine göre- üç farklı kullanım modu yer alıyor:

Tam Otomatik Kullanım: Bu mod, TKGS uyumlu bir uydu alıcısının varsayılan profilidir. Bu profilde kanal listesi bütünüyle TKGS’nin kontrolü altındadır. Kullanıcının kanal listesini değiştirecek işlemler yapmasına izin verilmiyor.

Esnek Kullanım: Tam otomatik kullanım modundaki bazı sınırlamalar bu modda kaldırılmıştır. Kullanıcı, kanal sıralamasını kendisi düzenleyebilir. TKGS güncelleme aşamasında kullanıcının tercih ettiği kanal sıralaması muhafaza ediliyor.

TKGS Kapalı: TKGS devre dışıdır. Otomatik güncellemeler yapılmaz. Uydu alıcısı, TKGS entegrasyonu yapılmadığı takdirde nasıl çalışıyorsa, o şekilde çalışır. Ancak, kullanıcının menüden “TKGS güncelle” komutunu vererek güncelleme yapması mümkün oluyor.

TKGS kanal sıralamasında hâlihazırda HD ve SD liste olmak üzere iki ayrı ana liste yayınlanmaktadır. Her iki liste de tüm kanallar mevcuttur. Bununla birlikte, HD listede şifresiz HD yayınlara sıralamada öncelik verildi.

Tüm bunların yanı sıra, TKGS’de çeşitli kategoriler, (haber, spor, müzik vb.) oluşturulmuştur. Söz konusu kategoriler, ön tanımlı favori grupları olarak hazır bir şekilde kullanıcıya sunulmakta ve sürekli güncel tutuluyor.

TKGS uyumlu bir uydu alıcısında, kullanıcının TKGS’yi kapatması haricinde, güncelleme işleminin kesilmesi gibi bir durum söz konusu değil. Birçok farklı TV paket yayını içerisinden TKGS verisi yayınlanarak devamlılık sağlanıyor.

 

TKGS Üzerinden Otomatik Güncelleme

Uydu alıcısı, “stand by” modunda olsa da belirli aralıklarla kanal listesini güncelleyebiliyor. Güncelleme, uydu alıcısı TKGS verisi olan bir kanal üzerinden geçerken, mevcut yayında hiçbir kesinti olmaksızın, birkaç saniye içinde arka planda gerçekleşiyor. Sistem içinde “stand by” güncelleme modu gibi farklı güncelleme modları da var. İzleyici, kanal listesi güncellendiğinde ekranda buna ait bir mesaj görmekte ve güncellenen kanallardan haberdar oluyorlar.

 

TKGS’nin Genel Özellikleri

  • TKGS, hiçbir kullanıcı müdahalesine gerek olmaksızın, tam otomatik TV ve radyo kanal güncelleme sistemi.
  • TKGS ile yalnızca bir iki saniye içinde güncel kanal listesine sahip olabilirsiniz.
  • TKGS’nin sağladığı esnek kullanım, kullanıcının ana kanal listesini özelleştirme imkânı verir. Özelleştirilen kanal listesinin korunarak güncellemelere devam edilmesi sağlanıyor.
  • TKGS, izlenen kanallar üzerinden geçerken dahi değişiklikleri algılar, izleyiciye bilgi verir ve arka planda güncelleme yaparken yayında kesintiye neden olmuyor.
  • TKGS ile “stand by” konumunda güncelleme mümkün.
  • İzleyici, farklı amaçlara yönelik ana listeler (SD veya HD) arasında seçim yapabilir.
  • Ön tanımlı beğeni listeleri (spor, müzik, belgesel vb.) oluşturulabilir.
  • Yayınlanan paket parametreleri değiştiği hâlde de güncellemeler aksamaksızın devam ediyor.

 

TKGS Uyumlu Uydu Alıcısı Modelleri

Yazımızın yayına girdiği 13 Temmuz 2014 tarihinde TKGS Uyumlu Uydu Alıcıları Listesi ektedir. Bu tarihten sonra pazara çıkacak birçok model artık TKGS Uyumlu olarak pazara sürülecektir.

 

Marka Model
Neta HD6400
Neta HD6010 CI
Neta HD 6500
Sunny AT-14520
Sunny AT-19420
Özak Olimpia 7100 HD
Özak Olimpia 8100 HD
Amstrad Mini Scart/HD Plus
Next NextStar YE-18000HD
Next Next Minix HD Cool
Next Next Minix HD Brother
Next Next Minix Black Plus
Next XBOX Mini HD
Next Next Minix HD Tango
Vestel 3D SMART 42PF8575
Vestel 3D SMART 50PF8575
Vestel 3D SMART 47PF9090
Vestel 3D SMART 55PF9090
Vestel SMART 32PF7070
Vestel SMART 32PF7070B
Vestel SMART 32PF7070K
Vestel SMART 32PF7070P
Vestel SMART 32PF7175
Vestel SMART 32PF7175B
Vestel SMART 40PF7070
Vestel SMART 40PF7070B
Vestel SMART 40PF7070K
Vestel SMART 40PF7070P
Vestel 3D SMART 42PF8175
Vestel SMART 42PF7175
Vestel SMART 42PF7175B
Vestel SMART 48PF7175
Vestel SMART 50PF7070
Vestel SMART 50PF7070B
Vestel 3D SMART 50PF8175
Vestel SMART 50 PF7175
Vestel SMART 50 PF7175B
Global Partner Staytech 3DHD

 

 Türksat 4A Kanal Frekans Listesi

 

 

 Türksat 4A Kanal Frekans Listesi

 

Türksat 4A Uydu Frekans Listesi
Paket Adı Kanal Adı Frekans (MHz) SR (ksps) FEC Polarizasyon B.cast Kodlama Tipi Format Şifre
TÜRKSAT ANKARA PAKET 15 – BATI A9 TV 12524 22500 ’2/3′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
AKILLI TV mpeg2 SD Şifresiz
G.ANTEP OLAY TV mpeg2 SD Şifresiz
GENÇ TV mpeg2 SD Şifresiz
HAYAT TV mpeg2 SD Şifresiz
HRT TV mpeg2 SD Şifresiz
IMC TV mpeg2 SD Şifresiz
LINE TV mpeg2 SD Şifresiz
TİVİTİ TV mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 4 – BATI ADANA TV 12559 27500 ’2/3′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
ART FM mpeg2 SD Şifresiz
BARIŞ TV mpeg2 SD Şifresiz
BEDİR TV mpeg2 SD Şifresiz
CEM RADYO mpeg2 SD Şifresiz
CEM TV mpeg2 SD Şifresiz
ÇİFTÇİ TV mpeg2 SD Şifresiz
ESKİŞEHİR STAR FM mpeg2 SD CRYPTOWORKS
HAK MESAJ FM mpeg2 SD Şifresiz
KOZA TV mpeg2 SD Şifresiz
POLİS RADYOSU mpeg2 SD Şifresiz
SRT 1 mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT TANITIM mpeg2 SD Şifresiz
TV 41 mpeg2 SD Şifresiz
TV 5 mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 6 – BATI 7/24 TV 12605 27500 ’2/3′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
DENGE TV mpeg2 SD Şifresiz
ERKAM RADYO mpeg2 SD Şifresiz
KANAL FIRAT mpeg2 SD Şifresiz
MGC TV mpeg2 SD Şifresiz
OLAY TV mpeg2 SD Şifresiz
RADYO MÜZİK mpeg2 SD Şifresiz
RADYO SLOW TIME mpeg2 SD Şifresiz
RADYO SPOR mpeg2 SD Şifresiz
RTV mpeg2 SD Şifresiz
SHOPPING CHANNEL mpeg2 SD Şifresiz
TV 1 mpeg2 SD Şifresiz
TV 100 mpeg2 SD Şifresiz
TV KAYSERİ mpeg2 SD Şifresiz
TV06 mpeg2 SD Şifresiz
BALKAN TV BALKAN RADYO 12658 2190 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
BALKAN TV mpeg2 SD Şifresiz
CINE 5 PAKET CINE5 12673 9600 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
DIGITURK HD PAKET BJK TV 12687 11400 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD IRDETO
GS TV mpeg2 SD IRDETO
LİG TV HD mpeg4 HD IRDETO
TÜRKSAT MPEG4 PAKET – BATI AHİ TV 12699 7700 ’5/6′ V – Dikey DVB-S2 P.Off QPSK mpeg4 SD Şifresiz
BATMAN TV mpeg4 SD Şifresiz
GELİŞİM TV mpeg4 SD Şifresiz
KANAL 2000 mpeg4 SD Şifresiz
KANAL 56 mpeg4 SD Şifresiz
KANAL 60 mpeg4 SD Şifresiz
ORT TV mpeg4 SD Şifresiz
NTV BATI PAKET EUROSTAR 12721 16666 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
KRAL FM mpeg2 SD Şifresiz
KRAL POP mpeg2 SD Şifresiz
KRAL TV mpeg2 SD Şifresiz
NTV AVRUPA mpeg2 SD Şifresiz
NTVSPOR HD mpeg4 HD NDS
TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 – BATI 365 TV 11558 30000 ’2/3′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
6 NEWS mpeg2 SD Şifresiz
ANADOLU YURDUM mpeg2 SD Şifresiz
ANTALYA VTV mpeg2 SD Şifresiz
FESTİVAL TV mpeg2 SD Şifresiz
NEHİR TV mpeg2 SD Şifresiz
SEMERKAND HD mpeg4 HD Şifresiz
SEMERKAND RADYO mpeg2 SD Şifresiz
SEMERKAND TV mpeg2 SD Şifresiz
SHOW RADYO mpeg2 SD Şifresiz
SiVAS SRT mpeg2 SD Şifresiz
SMART AVRUPA mpeg2 SD Şifresiz
SMART TV/MERCEK TV mpeg2 SD Şifresiz
VIVA RADYO mpeg2 SD Şifresiz
VIVA TV mpeg2 SD Şifresiz
YAREN RADYO mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 9 – BATI ABANT TV 11594 25000 ’2/3′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
DOST FM mpeg2 SD Şifresiz
DOST TV mpeg2 SD Şifresiz
DURU TV mpeg2 SD Şifresiz
GÜNEYDOĞU TV mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 26 mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 5 mpeg2 SD Şifresiz
KANAL S mpeg2 SD Şifresiz
KANAL TEK mpeg2 SD Şifresiz
KARDELEN TV mpeg2 SD Şifresiz
RADYO ÇAĞ mpeg2 SD Şifresiz
TV 2000 mpeg2 SD Şifresiz
DIGITURK PAKET İZ TV 11676 24444 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD IRDETO
LIG TV 2 mpeg2 SD IRDETO
LIG TV 3 mpeg2 SD IRDETO
LIG TV mpeg2 SD IRDETO
MMAX COMEDY mpeg2 SD IRDETO
MMAX FAMILY mpeg2 SD IRDETO
MMAX STAR mpeg2 SD IRDETO
MMAX TURK mpeg2 SD IRDETO
SPOR JOKER mpeg2 SD IRDETO
TARAFTAR 204 mpeg2 SD IRDETO
TARAFTAR 205 mpeg2 SD IRDETO
TARAFTAR 206 mpeg2 SD IRDETO
DTVH P6 HD T38 CHANSONS 10970 30000 ’5/6′ V – Dikey DVB-S2 P.On 8-PSK mpeg4 HD NDS
CLASSIC R’NB & SOUL mpeg4 HD NDS
CLASSICAL ROCK mpeg4 HD NDS
CNN TURK HD mpeg4 HD NDS
DISCO & FUNK mpeg4 HD NDS
DISCOVERY SCIENCE HD mpeg4 HD NDS
DIZISMART PLATIN HD mpeg4 HD NDS
DIZISMART PREMIUM HD mpeg4 HD NDS
HIP HOP mpeg4 HD NDS
KANAL D HD mpeg4 HD NDS
LATIN mpeg4 HD NDS
MAXSMART PREMIUM HD mpeg4 HD NDS
MOVIEMART GOLD HD mpeg4 HD NDS
MOVIESMART ACTION HD mpeg4 HD NDS
MOVIESMART PREMIUM 2 HD mpeg4 HD NDS
MOVIESMART PREMIUM HD mpeg4 HD NDS
NEW AGE mpeg4 HD Şifresiz
REGGAE mpeg4 HD NDS
ROCK’N’ROLL mpeg4 HD NDS
ROCK ALTERNATIVE mpeg4 HD NDS
ROCK ANTHEMS mpeg4 HD NDS
SILK (LOVE SONGS) mpeg4 HD NDS
SMART SPOR 2 HD mpeg4 HD NDS
SMARTSPOR HD mpeg4 HD NDS
TRANCE mpeg4 HD NDS
TURK MIX mpeg4 HD NDS
TURK SANAT MUZIGI mpeg4 HD NDS
TURKCE SLOW mpeg4 HD NDS
DTVH P7 T39 AB MOTOEURS 11012 30000 ’5/6 V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD NDS
ANIMAUX mpeg2 SD NDS
DA VINCI LEARNING mpeg2 SD NDS
EROTICA TV mpeg2 SD NDS
FX mpeg2 SD NDS
MAXSMART PREMIUM mpeg2 SD NDS
MOVIESMART FAMILY mpeg2 SD NDS
MOVIESMART PREMIUM mpeg2 SD NDS
MOVIESMART TURK mpeg2 SD NDS
NBA TV mpeg2 SD NDS
PENTHOUSE mpeg2 SD NDS
PROMO SMART mpeg2 SD Şifresiz
SMART COCUK mpeg2 SD NDS
SMART SPOR 2 mpeg2 SD NDS
SMART SPOR mpeg2 SD NDS
T.A.Y. TV mpeg2 SD NDS
TRT HD PAKET TRT HABER HD 11054 30000 ’3/4′ V – Dikey DVB-S2 P.On 8-PSK mpeg4 HD Şifresiz
TRT HD mpeg4 HD Şifresiz
TRT1 HD mpeg4 HD Şifresiz
STV BATI PAKET AKRA FM 11099 25000 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
BURC FM mpeg2 SD Şifresiz
BURÇ FM(BAKU) mpeg2 SD Şifresiz
DUNYA RADYO mpeg2 SD Şifresiz
DUNYA TV mpeg2 SD Şifresiz
IRMAK TV mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 35 mpeg2 SD Şifresiz
MC TV mpeg2 SD Şifresiz
MEHTAP TV mpeg2 SD Şifresiz
MORAL FM mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 2000 mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 34 mpeg2 SD Şifresiz
RADYO BERFIN mpeg2 SD Şifresiz
RADYO CIHAN mpeg2 SD Şifresiz
RADYO MEHTAP mpeg2 SD Şifresiz
SAMANYOLU TV mpeg2 SD Şifresiz
SHABER mpeg2 SD Şifresiz
TUNA SHOPPING TV mpeg2 SD Şifresiz
XAZAR FM mpeg2 SD Şifresiz
XAZAR TV mpeg2 SD Şifresiz
YUMURCAK TV mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT KIBRIS PAKET 1 – BATI ADA TV 12541 30000 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
AS FM mpeg2 SD Şifresiz
AS TV mpeg2 SD Şifresiz
BAYRAK FM mpeg2 SD Şifresiz
BAYRAK INT mpeg2 SD Şifresiz
BAYRAK KLASİK mpeg2 SD Şifresiz
BRT 1 mpeg2 SD Şifresiz
BRT 2 mpeg2 SD Şifresiz
BRT RADYO 1 mpeg2 SD Şifresiz
FIRST FM mpeg2 SD Şifresiz
GENÇ TÜRKÜ TV mpeg2 SD Şifresiz
GENÇ TV KIBRIS mpeg2 SD Şifresiz
KANAL T KIBRIS mpeg2 SD Şifresiz
KIBRIS TV mpeg2 SD Şifresiz
LONDRATURK TV mpeg2 SD Şifresiz
SİM TV mpeg2 SD Şifresiz
STAR SHOPPING TV mpeg2 SD Şifresiz
SUFİ TV mpeg2 SD Şifresiz
ŞİPŞAK TV mpeg2 SD Şifresiz
T POP TV mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 5 – BATI A.VUSLAT TV 12641 30000 ’2/3′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
AKSU TV mpeg2 SD Şifresiz
EDESSA TV mpeg2 SD Şifresiz
GÖZYAŞI FM mpeg2 SD Şifresiz
HİLAL TV mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 3 mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 35 mpeg2 SD Şifresiz
KANAL T mpeg2 SD Şifresiz
KANAL URFA mpeg2 SD Şifresiz
MÜJDE FM EGE mpeg2 SD Şifresiz
RADYO T mpeg2 SD Şifresiz
RADYO VATAN mpeg2 SD Şifresiz
SEYMEN ANADOLU mpeg2 SD Şifresiz
SOKAK TV mpeg2 SD Şifresiz
TEK RUMELİ TV mpeg2 SD Şifresiz
TV 10 mpeg2 SD Şifresiz
VATAN TV mpeg2 SD Şifresiz
MEB İLETİŞİM 34 TV 12685 30000 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
ANADOLU YURDUM TV mpeg2 SD Şifresiz
ANTALYA VTV mpeg2 SD Şifresiz
AORDU mpeg2 SD Şifresiz
AORDU mpeg2 SD Şifresiz
AORDU mpeg2 SD Şifresiz
AORDU mpeg2 SD Şifresiz
BAHARTÜRK TV mpeg2 SD Şifresiz
BESK TV mpeg2 SD Şifresiz
BESK TV mpeg2 SD Şifresiz
DUBLE TV mpeg2 SD Şifresiz
EBU TV mpeg2 SD Şifresiz
EBU TV mpeg2 SD Şifresiz
FİLMKULUBİ TV mpeg2 SD Şifresiz
KAHKAHA TV mpeg2 SD Şifresiz
KAHKAHA TV mpeg2 SD Şifresiz
MULTİ TV mpeg2 SD Şifresiz
PAZAR TV mpeg2 SD Şifresiz
PAZAR TV mpeg2 SD Şifresiz
RENK TV mpeg2 SD Şifresiz
SMART MARKET TV mpeg2 SD Şifresiz
SMART MARKET TV mpeg2 SD Şifresiz
SMART MERKET TV mpeg2 SD Şifresiz
TEK ÜRÜN TV mpeg2 SD Şifresiz
TEK ÜRÜN TV mpeg2 SD Şifresiz
TELE TV mpeg2 SD Şifresiz
UYGUN TV mpeg2 SD Şifresiz
UYGUN TV mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ALMANYA PAKET BATI KABE (CANLI)-AL QURAN 12729 27500 ’2/3′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
KANAL AVRUPA mpeg2 SD Şifresiz
MESCİD-İ NEBEVİ AL SUNNAH mpeg2 SD Şifresiz
MPL mpeg2 SD Şifresiz
NUR TV mpeg2 SD Şifresiz
RUDAW TV mpeg2 SD Şifresiz
TR 1 mpeg2 SD Şifresiz
YOL TV mpeg2 SD Şifresiz
BLACK SEA SAT PAKET 2 1 TV 11472 23450 ’5/6′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
ADJARA TV mpeg2 SD Şifresiz
GDS TV mpeg2 SD Şifresiz
GREEN WAVE FM mpeg2 SD Şifresiz
İMEDİ TV mpeg2 SD Şifresiz
MAESTRO TV mpeg2 SD Şifresiz
RADIO 1 mpeg2 SD Şifresiz
RADIO İMEDİ mpeg2 SD Şifresiz
RADIO TOISE mpeg2 SD Şifresiz
RUSTAVI 2 mpeg2 SD Şifresiz
TV 25 mpeg2 SD Şifresiz
TV 3 mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 11 – BATI BERRAK TV 11509 30000 ’2/3′ H – Yatay DVBS QPSK mpeg2 SD Şifresiz
CAN ERZİNCAN TV mpeg2 SD Şifresiz
ÇAY TV mpeg2 SD Şifresiz
DAMLA TV mpeg2 SD Şifresiz
FURKAN TV mpeg2 SD Şifresiz
HEVİ TV mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 24 mpeg2 SD Şifresiz
KUDÜS TV mpeg2 SD Şifresiz
KURDMAX PEPULE TV mpeg2 SD Şifresiz
VİZYON 58 mpeg2 SD Şifresiz
YURDUM TV mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT İSTANBUL PAKET 1 – BATI EGE TV 10970 30000 ’5/6′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
EXPO CH mpeg2 SD Şifresiz
FLASH TV mpeg2 SD Şifresiz
HLT TV mpeg2 SD Şifresiz
KARADENİZ FM mpeg2 SD Şifresiz
KARADENİZ TV mpeg2 SD Şifresiz
MAVİ KARADENİZ mpeg2 SD Şifresiz
MCJ MEDIASA mpeg2 SD Şifresiz
NR 1 TÜRK mpeg2 SD Şifresiz
NR1 mpeg2 SD Şifresiz
NUMBER 1 TÜRK FM mpeg2 SD Şifresiz
NUMBER ONE FM mpeg2 SD Şifresiz
RADYO EGE mpeg2 SD Şifresiz
RUMELİ TV mpeg2 SD Şifresiz
YABAN TV mpeg2 SD Şifresiz
ELTR TV ELTR TV 10997 3700 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
ANS TV ANS TV 11001 3200 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
BİRLİK RTV BIRLIK TV 11006 2960 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
KANALTÜRK DOGU PAKET BUGÜN 11014 9600 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
KANALTÜRK mpeg2 SD Şifresiz
KANALTÜRK RADYO mpeg2 SD Şifresiz
KANAL A HD PAKET KANAL A 11039 4800 ’2/3′ H – Yatay DVB-S2 P.On 8-PSK mpeg4 HD Şifresiz
KANAL A TEST mpeg4 HD Şifresiz
PARK FM mpeg4 SD Şifresiz
RADYO A mpeg4 SD Şifresiz
RADYO BANKO mpeg4 SD Şifresiz
RADYO MEGA mpeg4 SD Şifresiz
SHOW TURK SHOW TURK 11045 4800 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
HABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET BLOOMBERG HT 11053 8000 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
HABERTURK mpeg2 SD Şifresiz
HABERTURK RADYO mpeg2 SD Şifresiz
360 TV 360 11062 4820 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
ALEM FM mpeg2 SD Şifresiz
LİG RADYO mpeg2 SD Şifresiz
TRT PAKET DOĞU ANTALYA RADYO 11096 30000 ’5/6′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
ÇUKUROVA RADYO mpeg2 SD Şifresiz
ERZURUM RADYO mpeg2 SD Şifresiz
EURONEWS TÜRKÇE mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 1 mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 2(TRT FM) mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 3 mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 4 mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 6 mpeg2 SD Şifresiz
TRABZON RADYO mpeg2 SD Şifresiz
TRT 1 mpeg2 SD Şifresiz
TRT 4-TRT ÇOCUK mpeg2 SD Şifresiz
TRT 6 mpeg2 SD Şifresiz
TRT ANADOLU/TRT DİYANET mpeg2 SD Şifresiz
TRT ARAPÇA mpeg2 SD Şifresiz
TRT AVAZ mpeg2 SD Şifresiz
TRT HABER mpeg2 SD Şifresiz
TRT MÜZİK mpeg2 SD Şifresiz
TRT NAGME mpeg2 SD Şifresiz
TRT RADYO H mpeg2 SD Şifresiz
TRT SPOR mpeg2 SD Şifresiz
TRT TURKU mpeg2 SD Şifresiz
TRT TÜRK mpeg2 SD Şifresiz
TSR TÜRKÇE mpeg2 SD Şifresiz
VOT EAST mpeg2 SD Şifresiz
VOT WEST mpeg2 SD Şifresiz
VOT WORLD mpeg2 SD Şifresiz
ATV BATI PAKET A HABER 11883 4800 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
ATV AVRUPA mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 13 – BATI AVANTAJ TV 11916 30000 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
BERAT TV mpeg2 SD Şifresiz
EKİN RADYO mpeg2 SD Şifresiz
EKİNTÜRK TV mpeg2 SD Şifresiz
FULLMAX FM mpeg2 SD Şifresiz
JOY FM TÜRKİYE mpeg2 SD Şifresiz
JOYTÜRK mpeg2 SD Şifresiz
KADIRGA TV mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 34 mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 99 mpeg2 SD Şifresiz
KANAL B mpeg2 SD Şifresiz
KÖY TV mpeg2 SD Şifresiz
KÜPE FM mpeg2 SD Şifresiz
MEDYA FM mpeg2 SD Şifresiz
MELTEM TV mpeg2 SD Şifresiz
MESAJ TV mpeg2 SD Şifresiz
METRO FM mpeg2 SD Şifresiz
MMC TÜRK TV mpeg2 SD Şifresiz
RADYO İMPARATOR mpeg2 SD Şifresiz
RAVZA FM mpeg2 SD Şifresiz
SEBİL TV mpeg2 SD Şifresiz
SÜPER FM mpeg2 SD Şifresiz
UHUD FM mpeg2 SD Şifresiz
VIRGIN RADIO TURKIYE mpeg2 SD Şifresiz
TRT BATI PAKET METEOROLOJININ SESI 11958 27500 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 1 mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 3 mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 4 mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 6 mpeg2 SD Şifresiz
RADYO GAP mpeg2 SD Şifresiz
TRT 1 mpeg2 SD Şifresiz
TRT 3 SPOR mpeg2 SD Şifresiz
TRT AVRUPA FM mpeg2 SD Şifresiz
TRT BELGESEL mpeg2 SD Şifresiz
TRT COCUK mpeg2 SD Şifresiz
TRT FM mpeg2 SD Şifresiz
TRT HABER mpeg2 SD Şifresiz
TRT MUZIK mpeg2 SD Şifresiz
TRT NAME mpeg2 SD Şifresiz
TRT OKUL mpeg2 SD Şifresiz
TRT RADYO HABER mpeg2 SD Şifresiz
TRT TURK mpeg2 SD Şifresiz
TRT TURKU mpeg2 SD Şifresiz
TSR TURKCE mpeg2 SD Şifresiz
VOT EAST mpeg2 SD Şifresiz
VOT WEST mpeg2 SD Şifresiz
VOT WORLD mpeg2 SD Şifresiz
DTVH P1 T44 ANADOLU TV 11977 27500 ’5/6′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
ANADOLU YURDUM mpeg2 SD Şifresiz
ANC TV mpeg2 SD Şifresiz
ARTI 1 TV mpeg2 SD Şifresiz
AZADLIQ VOA AZERI mpeg2 SD Şifresiz
BEST OF ARABESK mpeg2 SD Şifresiz
BITLIS TV mpeg2 SD Şifresiz
CARTON NETWORK mpeg2 SD Şifresiz
D SHOPPING mpeg2 SD Şifresiz
EVIN TV mpeg2 SD Şifresiz
HM TV mpeg2 SD Şifresiz
KADER TV mpeg2 SD Şifresiz
KANAL C mpeg2 SD Şifresiz
KANAL D mpeg2 SD Şifresiz
KOCAELI TV mpeg2 SD Şifresiz
MEDYA TV mpeg2 SD Şifresiz
NHK WORLD TV mpeg2 SD Şifresiz
NURS TV mpeg2 SD Şifresiz
NURS TV mpeg2 SD Şifresiz
OUTLET TV mpeg2 SD Şifresiz
PAL FM mpeg2 SD Şifresiz
PAL STATION mpeg2 SD Şifresiz
PARK TV mpeg2 SD Şifresiz
TOP SHOP TV mpeg2 SD Şifresiz
TRENDY TV mpeg2 SD Şifresiz
VOICE TV mpeg2 SD Şifresiz
STAR MEDYA PAKET 24 TV 11986 9600 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
RADYO ABC mpeg2 SD Şifresiz
TV4 mpeg2 SD Şifresiz
KANALTÜRK HD PAKET BUGÜN TV HD 11999 11666 ’2/3′ V – Dikey DVB-S2 P.On 8-PSK mpeg4 HD Şifresiz
KANALTÜRK HD mpeg4 HD Şifresiz
KANALTÜRK RADYO mpeg4 SD Şifresiz
TÜRKMENELİ TV TÜRKMENELİ TV 12009 4444 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
NTV TÜRKİYE PAKET CAPITAL RADIO 12015 27500 ’5/6′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
CNBC-E mpeg2 SD Şifresiz
E2 mpeg2 SD Şifresiz
KLASİK RADYO mpeg2 SD Şifresiz
KRAL FM mpeg2 SD Şifresiz
KRAL POP mpeg2 SD Şifresiz
MAXIMUSIC mpeg2 SD Şifresiz
NTV mpeg2 SD Şifresiz
NTV RADYO mpeg2 SD Şifresiz
NTV SMART SPOR HD mpeg4 HD NDS
NTV SPOR mpeg2 SD Şifresiz
RADYO EKSEN mpeg2 SD Şifresiz
RADYO VOYAGE mpeg2 SD Şifresiz
STAR TV mpeg2 SD Şifresiz
STAR TV HD mpeg4 HD NDS
DTVH P2 T47 BEST FM 12034 27500 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
CNN TURK mpeg2 SD Şifresiz
CNNTURK RADYO mpeg2 SD Şifresiz
DILAN TV mpeg2 SD Şifresiz
DOGU TV mpeg2 SD Şifresiz
DREAM TURK TV mpeg2 SD Şifresiz
DREAM TV mpeg2 SD Şifresiz
EURO D mpeg2 SD Şifresiz
GÜNES TV mpeg2 SD Şifresiz
HAZAN TV mpeg2 SD Şifresiz
KARMA TV mpeg2 SD Şifresiz
NISA TV mpeg2 SD Şifresiz
ONE BAL TV mpeg2 SD Şifresiz
ONE SUPER TV mpeg2 SD Şifresiz
PAST TV mpeg2 SD Şifresiz
PMC TV mpeg2 SD Şifresiz
RADYO D mpeg2 SD Şifresiz
SLOW TURK mpeg2 SD Şifresiz
SUPERPOP TV mpeg2 SD Şifresiz
T-RAP TV mpeg2 SD Şifresiz
TV 2 mpeg2 SD Şifresiz
TV8 INT mpeg2 SD Şifresiz
YAGMUR TV mpeg2 SD Şifresiz
ATV DOĞU PAKET A HABER 12054 27500 ’5/6′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
A HABER HD mpeg4 HD Şifresiz
A HABER RADYO mpeg2 SD Şifresiz
A SPOR mpeg2 SD Şifresiz
A SPOR HD mpeg2 SD Şifresiz
A SPOR RADYO mpeg2 SD Şifresiz
ATV mpeg2 SD Şifresiz
ATV HD mpeg4 HD Şifresiz
MİNİKA ÇOCUK mpeg2 SD Şifresiz
MİNİKA GO mpeg2 SD Şifresiz
DTVH P3 HD T49 ANIMAL PLANET HD 12073 27500 ’5/6′ V – Dikey DVB-S2 P.Off 8-PSK mpeg4 HD NDS
DISCOVERY HD SHOWCASE mpeg4 HD NDS
DISCOVERY TURBO XTRA HS mpeg4 HD NDS
FOOD NETWORK HD mpeg4 HD NDS
PENTHOUSE 3D mpeg4 HD NDS
PENTHOUSE HD mpeg4 HD NDS
THE FIGHT NETWORK mpeg4 HD NDS
TV 2 HD mpeg4 HD NDS
STV DOĞU PAKET BURC FM 12079 6400 ’5/6′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
RADYO MEHTAP mpeg2 SD Şifresiz
SAMANYOLU TV mpeg2 SD Şifresiz
SHABER RADYO mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 7 DOĞU PAKET KANAL 7 12095 4800 ’5/6′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 7 mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 7 HD PAKET KANAL 7 HD 12103 8333 ’2/3′ H – Yatay DVB-S2 P.On 8-PSK mpeg4 HD Şifresiz
ULKE TV HD mpeg4 HD Şifresiz
DTVH P4 T411 ANIMAL PLANET 12188 27500 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD NDS
BABY TV mpeg2 SD NDS
CNN INTERNATIONAL mpeg2 SD NDS
DISCOVERY CHANNEL mpeg2 SD NDS
DISCOVERY SCIENCE mpeg2 SD NDS
DISCOVERY WORLD mpeg2 SD NDS
DIZISMART PREMIUM mpeg2 SD NDS
FOX CRIME mpeg2 SD NDS
INVESTIGATION DISCOVERY mpeg2 SD NDS
LULI TV mpeg2 SD NDS
MOVIESMART ACTION mpeg2 SD NDS
MOVIESMART CLASSIC mpeg2 SD NDS
MOVIESMART FEST mpeg2 SD NDS
MOVIESMART GOLD mpeg2 SD NDS
MOVISMART PLATIN mpeg2 SD NDS
TV NET HD PAKET TVNET HD 12213 5833 ’2/3′ V – Dikey DVB-S2 P.On 8-PSK mpeg4 HD Şifresiz
TV NET SD PAKET LALEGÜL FM 12220 4800 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
TV NET mpeg2 SD Şifresiz
TGRT BATI PAKET TGRT BELGESEL 12228 8400 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
TGRT EU mpeg2 SD Şifresiz
TGRT FM mpeg2 SD Şifresiz
TGRT HABER mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 7 BATI PAKET ISTANBULUN SESI 12238 7200 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 7 AVRUPA mpeg2 SD Şifresiz
RADYO 7 mpeg2 SD Şifresiz
RADYO VOKAL mpeg2 SD Şifresiz
TVT mpeg2 SD Şifresiz
ÜLKE TV mpeg2 SD Şifresiz
YURDUM TV mpeg2 SD Şifresiz
SHOW HD SHOW HD 12210 8333 ’3/4′ H – Yatay DVB-S2 P.On 8-PSK mpeg4 HD Şifresiz
SHOW TV SHOW TV 12219 6500 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
GÜÇ DİJİTAL PLATFORMU FENOMEN 2.0 12265 27500 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
FENOMEN CLUBBIN mpeg2 SD Şifresiz
FENOMEN TURK mpeg2 SD Şifresiz
FENOMEN mpeg2 SD Şifresiz
P-RADIO 1 mpeg2 SD Şifresiz
P-RADIO 10 mpeg2 SD Şifresiz
P-RADIO 2 mpeg2 SD Şifresiz
P-RADIO 3 mpeg2 SD Şifresiz
P-RADIO 4 mpeg2 SD Şifresiz
P-RADIO 5 mpeg2 SD Şifresiz
P-RADIO 6 mpeg2 SD Şifresiz
P-RADIO 7 mpeg2 SD Şifresiz
P-RADIO 8 mpeg2 SD Şifresiz
P-RADIO 9 mpeg2 SD Şifresiz
P-TV 1 mpeg2 SD Şifresiz
P-TV 2 mpeg2 SD Şifresiz
P-TV 3 mpeg2 SD Şifresiz
P-TV 4 mpeg2 SD Şifresiz
P-TV 5 mpeg2 SD Şifresiz
P-TV 6 mpeg2 SD Şifresiz
POWER AKUSTIK mpeg2 SD Şifresiz
POWER ASK mpeg2 SD Şifresiz
POWER DANCE mpeg2 SD Şifresiz
POWER FM mpeg2 SD Şifresiz
POWER ITALY mpeg2 SD Şifresiz
POWER LOVE FM mpeg2 SD Şifresiz
POWER MINIMIX mpeg2 SD Şifresiz
POWER ROCKS mpeg2 SD Şifresiz
POWER SALSA mpeg2 SD Şifresiz
POWER SMOOTH mpeg2 SD Şifresiz
POWER TAPTAZE mpeg2 SD Şifresiz
POWER TV mpeg2 SD Şifresiz
POWER XL mpeg2 SD Şifresiz
POWERTURK FM mpeg2 SD Şifresiz
POWERTURK TV mpeg2 SD Şifresiz
DTVH P5 HD T416 2000s 12245 27500 ’5/6′ H – Yatay DVB-S2 P.Off 8-PSK mpeg2 SD NDS
24 KITCHEN HD mpeg4 HD NDS
60s mpeg2 SD NDS
70s mpeg2 SD NDS
80s mpeg2 SD NDS
90s mpeg2 SD NDS
ALL DAY PARTY mpeg2 SD NDS
BBC HD mpeg4 HD NDS
BLUES mpeg2 SD NDS
CHILLOUT mpeg2 SD NDS
CLASSICAL GREATS mpeg2 SD NDS
CLASSICAL ORCHESTRAL mpeg2 SD NDS
COCKTAIL LOUNGE mpeg2 SD NDS
COOL JAZZ mpeg2 SD NDS
COUNTRY mpeg2 SD NDS
DANCEFLOOR FILLERS mpeg2 SD NDS
FOX CRIME HD mpeg4 HD NDS
FOX SPORTS HD mpeg4 HD NDS
FREEDOM mpeg2 SD NDS
FX HD mpeg4 HD NDS
INDIE CLASSICAL mpeg2 SD NDS
JAZZ CLASSICS mpeg2 SD NDS
MOVIE SMART FAMILY HD mpeg4 HD NDS
MOVIESMART FEST HD mpeg4 HD NDS
MOVIESMART PLATIN 2 HD mpeg4 HD NDS
MOVIESMART PLATIN HD mpeg4 HD NDS
NBA TV HD mpeg4 HD NDS
TRAVEL CHANNEL HD mpeg4 HD NDS
DIGI MEDYA ANALOG TV 12303 27500 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
ANGORA TV mpeg2 SD Şifresiz
AYRI TV mpeg2 SD Şifresiz
AZADİ TV mpeg2 SD Şifresiz
BİRLİK TV mpeg2 SD Şifresiz
CHANEL TV mpeg2 SD Şifresiz
CİNERAMA TV mpeg2 SD Şifresiz
DUY TV mpeg2 SD Şifresiz
FURKAN TV mpeg2 SD Şifresiz
GOVEND TV mpeg2 SD Şifresiz
HANCI TV mpeg2 SD Şifresiz
HAVİN TV mpeg2 SD Şifresiz
MAXO TV mpeg2 SD Şifresiz
MEZOPOTAMYA TV mpeg2 SD Şifresiz
NO1 TV mpeg2 SD Şifresiz
OSMANLI TV mpeg2 SD Şifresiz
RİXSOS TV mpeg2 SD Şifresiz
RMEDYA TV mpeg2 SD Şifresiz
RTV mpeg2 SD Şifresiz
SİNERAMA TV mpeg2 SD Şifresiz
TARZ TV mpeg2 SD Şifresiz
TROPİC TV mpeg2 SD Şifresiz
YÜKSELEN TV mpeg2 SD Şifresiz
ZEYNO TV mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 7-BATI ALTAS TV 12345 30000 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
AS TV mpeg2 SD Şifresiz
BAYRAM FM TÜRKİYE mpeg2 SD Şifresiz
DOLUNAY FM mpeg2 SD Şifresiz
EM TV mpeg2 SD Şifresiz
FB TV mpeg2 SD Şifresiz
GALA TV mpeg2 SD Şifresiz
KONYA TV mpeg2 SD Şifresiz
MAXI TV mpeg2 SD Şifresiz
ON4 mpeg2 SD Şifresiz
SEMSEM FM mpeg2 SD Şifresiz
SILA RADYO mpeg2 SD Şifresiz
SPORTS TV mpeg2 SD Şifresiz
SUN TV mpeg4 SD Şifresiz
TÜRKİYEM TV mpeg2 SD Şifresiz
UZAY TV mpeg2 SD Şifresiz
WORLD TRAVEL CHANNEL mpeg2 SD Şifresiz
YILDIZ TV mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 12-BATI BEREKET HAYVANCILIK 12380 27500 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
BEYAZ TV mpeg2 SD Şifresiz
BEYAZ TV HD mpeg4 HD Şifresiz
DİYANET RADYO mpeg2 SD Şifresiz
DRT DENİZLİ mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 32 mpeg2 SD Şifresiz
KANAL A mpeg2 SD Şifresiz
MCJ MEDIASA HD mpeg4 HD Şifresiz
PAMUKKALE TV mpeg2 SD Şifresiz
PARK FM mpeg2 SD Şifresiz
RADYO A mpeg2 SD Şifresiz
RADYO BANKO mpeg2 SD Şifresiz
RADYO MEGA mpeg2 SD Şifresiz
FOX TV HD FOX TV HD 12329 6666 ’2/3′ H – Yatay DVB-S2 P.On 8-PSK mpeg4 HD Şifresiz
FOX TV FOX TV 12336 5520 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
MNG PAKET MNGSHOP 12346 9600 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
TV8 mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 14-TÜRKİYE AGİ TV 12379 30000 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
AKILLI TV mpeg2 SD Şifresiz
EGE TÜRK TV mpeg2 SD Şifresiz
ES TV mpeg2 SD Şifresiz
MEDYAM 14 mpeg2 SD Şifresiz
NURS TV mpeg2 SD Şifresiz
SUPER TV mpeg2 SD Şifresiz
TELEDÜNYA HD mpeg4 HD Şifresiz
TELEDÜNYA INFO mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT SAAT mpeg2 SD Şifresiz
VTV mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 1 – BATI ANC RADYO 12423 27500 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
BENGÜTÜRK mpeg2 SD Şifresiz
ÇAĞRI FM mpeg2 SD Şifresiz
HALK TV mpeg2 SD Şifresiz
KAÇKAR TV mpeg2 SD Şifresiz
KON TV mpeg2 SD Şifresiz
KONYA FM mpeg2 SD Şifresiz
MÜJDE FM mpeg2 SD Şifresiz
RADYO SILA mpeg2 SD Şifresiz
RADYO YAKAMOZ mpeg2 SD Şifresiz
REHBER TV mpeg2 SD Şifresiz
RİBAT FM mpeg2 SD Şifresiz
SHOPPING TV mpeg2 SD Şifresiz
SMART TV MARKETING mpeg2 SD Şifresiz
T KACKAR mpeg2 SD Şifresiz
TATLISES TV mpeg2 SD Şifresiz
TEKİN AKDENİZ TV mpeg2 SD Şifresiz
ULUSAL TV mpeg2 SD Şifresiz
VİZYON TÜRK mpeg2 SD Şifresiz
VİZYONTÜRK mpeg2 SD Şifresiz
YÖN FM mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 3 – BATI ALJAZEERA TV(ARAB) 12458 30000 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
ALJAZEERA TV(ENG) mpeg2 SD Şifresiz
ASU TV mpeg2 SD Şifresiz
BEREKET TV mpeg2 SD Şifresiz
BEYKENT TV mpeg2 SD Şifresiz
HABERAKS mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 33 mpeg2 SD Şifresiz
KANAL 58 mpeg2 SD Şifresiz
MANİSA MEDYA TV mpeg2 SD Şifresiz
ONE BEST TV mpeg2 SD Şifresiz
SKY TV mpeg2 SD Şifresiz
TV 52 mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 – DOĞU BAL TV 12423 30000 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
DISNEY CHANNEL mpeg2 SD Şifresiz
EVİN TV mpeg2 SD Şifresiz
JİYAN TV mpeg2 SD Şifresiz
KANAL C mpeg4 SD Şifresiz
KARADENİZTÜRK mpeg2 SD Şifresiz
LALEGÜL TV mpeg2 SD Şifresiz
POLİS RADYOSU mpeg2 SD Şifresiz
TARIMTÜRK TV mpeg2 SD Şifresiz
TEMPO TV mpeg2 SD Şifresiz
TMB mpeg2 SD Şifresiz
TÜRKSAT TANITIM mpeg2 SD Şifresiz
VAN TV mpeg2 SD Şifresiz
FARDA TV FARDA TV 12447 2400 ’3/4′ H – Yatay DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
FOX INT HD PAKET FOX LIFE TURKEY HD 12471 9200 ’2/3′ H – Yatay DVB-S2 P.On 8-PSK mpeg4 HD IRDETO
NG PEOPLE HD mpeg4 HD IRDETO
NG TURKEY mpeg2 SD IRDETO
TÜRKSAT ANKARA PAKET 8 AFRİKA TELESAHEL TV 12589 22500 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
TRT-TURK AFRICA mpeg2 SD Şifresiz
SİNEMA TV HD PAKET – BATI RTL 11775 27500 ’3/4′ V – Dikey DVB-S2 P.On 8-PSK mpeg4 HD IRDETO
SCI TECH TV mpeg4 HD IRDETO
SINEMA AKSIYON HD mpeg4 HD IRDETO
SİNEMA TV 1001 HD mpeg4 HD IRDETO
SINEMA TV ASK HD mpeg4 HD IRDETO
SINEMA TV HD mpeg4 HD IRDETO
SİNEMA TV HD 2 mpeg4 HD IRDETO
SINEMA TV HD AILE mpeg4 HD IRDETO
SİNEMA TV PAKET BAHAR MEDİKAL TV 11797 8800 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
BAHAR TURK TV mpeg2 SD Şifresiz
DOĞU TV mpeg2 SD Şifresiz
FIL TV mpeg2 SD Şifresiz
ISTANBUL FM mpeg2 SD Şifresiz
KIDZ/ANIMEX mpeg2 SD Şifresiz
TOPRAK YILDIZ TV mpeg2 SD Şifresiz
DIGITURK T21-1 MMAX SPEED 11714 6000 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD IRDETO
NAT GEO mpeg2 SD IRDETO
DIGITURK T21-2 ANIMAL PLANET 11729 15555 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD IRDETO
BLUEHUSTLER mpeg2 SD IRDETO
EUROSPORT mpeg2 SD IRDETO
HISTORY mpeg2 SD IRDETO
MASAL RADYO mpeg2 SD IRDETO
NAT GEO WILD mpeg2 SD IRDETO
PLAYBOY mpeg2 SD IRDETO
TURKMAX GURME mpeg2 SD IRDETO
DIGITURK T21-3 DISCOVERY CHANNEL 11742 3600 ’5/6′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD IRDETO
TÜRKSAT TANITIM (NIT ve TXT) TÜRKSAT TANITIM (NIT ve T 11844 2222 ’3/4′ V – Dikey DVB-S QPSK mpeg2 SD Şifresiz
     

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
sex izle hd porno izle sex hikaye